MEDYCZNA

Poszukiwanie nowych materiałów dla naszych klientów, poprzez różnorodne połączenia kilku składników i uzyskaniu w czasie ich produkcji pożądanych właściwości doprowadziło nas do opracowania szeregu rozwiązań dla branży medycznej. Posiadamy przetestowane pod kątem medycznym powłoki lakiernicze, które stosujemy w naszych produktach.

 

 

W NASZEJ OFERCIE PROPONUJEMY:

Blaty stołów operacyjnych z włókna węglowego
przeziernych dla promieni RTG

 

Blaty stołów operacyjnych z włókna węglowego przeziernych dla promieni RTG

 

Nasze blaty operacyjne zapewniają wyjątkową przejrzystość dla promieni RTG, umożliwiając precyzyjne obrazy podczas operacji medycznych. Dzięki zaawansowanym technologiom kompozytowym, wytwarzane przez nas stoły są niezwykle wytrzymałe na duże obciążenia

 

Obudowy
urządzeń medycznych

 

Obudowy urządzeń medycznych

 

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wytworzyć obudowy do zaawansowanych urządzeń i robotów medycznych. Są one tak projektowane z myślą o zapewnieniu ochrony i bezpieczeństwa dla zarówno w zakresie mechanicznym, jak i elektronicznym. Dzięki wykorzystaniu materiałów kompozytowych, osłony te są lekkie, trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

 

Kompozyty chroniące
przed promieniowaniem RTG

 

Kompozyty chroniące przed promieniowaniem RTG

 

w swojej ofercie posiadamy opracowane kompozyty, których zadaniem jest ochrona przed promieniowaniem RTG. Rdzeń kompozytu stanowi ekwiwalent ochrony na poziomie 1 mm ołowiu. Wykończenie kompozytu może być za pomocą łatwo zmywalnej powłoki. Jest to skuteczna rozwiązanie zapewniające niezawodną ochronę dla personelu medycznego i pacjentów.