AUTOMOTIVE

Nasze kompozyty stanowią idealne rozwiązania dla świata automotive. Od lat dostarczamy wysokiej jakości komponenty kompozytowe dla najbardziej wymagających klientów, takich jak firmy X-Raid czy MSport. Z dumą obserwujemy ich osiągnięcia w różnego rodzaju rajdach, zawodach, pokazach mając świadomość, że choć w małym stopniu ale przyczyniamy się również do ich sukcesu. Specjalizujemy się w produkcji lekkich elementów kompozytowych, zapewniających doskonałą wytrzymałość i optymalną wydajność, co jest niezbędne w światowej klasy zawodach rajdowych. Możemy zrealizować zamówienie w oparciu o projekt wykonany przez nas lub w oparciu o projekt dostarczony przez klienta. Wszystkie elementy są starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów kompozytowych, zgodnych z rygorystycznymi wymaganiami rynku pojazdów rajdowych. Realizujemy procesy laminowania dostarczone przez klientów lub proponujemy indywidualny proces dopasowany do określonych wymogów. Wytworzyliśmy ponad 200 różnych elementów samochodowych do różnych kategorii pojazdów np. klasy SSW, cross country, oldtimerów. Są to m.in.: doloty powietrza, nadkola, progi, stelaże koła, obudowy wentylatorów, obudowy okien, podłogi, obudowy lamp, zderzaki, konsole, a nawet karoserię całego pojazdu.

Wytwarzamy także nasze autorskie elementy m.in. do samochodów marki Datsun, które dostarczamy na rynek amerykański.

BRANŻA AUTOMOTIVE

 

DLACZEGO MY?

 

DOŚWIADCZENIE
Życiowe doświadczenie oparte na fizycznym projektowaniu, laminowaniu, dostarczaniu, doskonaleniu, szukaniu rozwiązań w procesie elementów kompozytowych do pojazdów rajdowych pod nadzorem specjalistów optymalizujących osiągi pojazdów rajdowych.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Wszystkie elementy wykonane są z materiałów o najwyższej jakości spełniają oczekiwane parametry wytrzymałościowe. Każdy element zostaje poddany starannym testom, by mieć pewność, że nie zawiedzie Cię w nieprzewidywalnych warunkach rajdowych.

 

DOSTOSOWANIE DO POTRZEB KLIENTA
Mamy świadomość indywidualnych potrzeb poszczególnych zespołów rajdowych, dlatego elastycznie dostosowujemy się do Twoich wytycznych.

 

SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
Sprawna produkcja, i profesjonalna obsługa klienta, znajomość specyfiki produktu gwarantują szybką realizację zamówień. Zespoły rajdowe mogą być pewne, że otrzymają potrzebne elementy na czas.

 

WSPARCIE TECHNICZNE I PROJEKTOWE
Nasz zespół ekspertów/specjalistów/pasjonatów jest zawsze gotowy służyć pomocą i doradztwem technicznym i projektowym, zapewniając kompleksowe wsparcie naszym klientom na każdym etapie współpracy.

 

Przykłady naszych elementów z włókna węglowego do samochodów marki Datsun

 

Przykłady naszych elementów z włókna węglowego do samochodów marki Datsun